VIDEO Cata nevoie avea Steaua de el? Dayro a inscris un super gol si a calificat-o pe Once Caldas in sferturile Copei Libertadores!

Dayro Moreno once caldas Steaua Campionate externe
Data publicarii: Joi 05 Mai 2011, 12:32
Data actualizarii: Joi 05 Mai 2011, 13:32

Once Caldas a castigat cu 2-0 in deplasare la Cruzeiro si s-a calificat in sferturile Copei Libertadores. Dayro Moreno a marcat golul victoriei cu un super sut de la marginea careului!

Patru echipe din Brazilia au fost eliminate in optimile Copei Libertadores! Internacional, Fluminense, Gremio si Cruzeiro spun adio competitiei. Dayro a contribuit din plin la asta. A marcat pentru Once Caldas.

De cand a plecat de la Steaua in 2010, Dayro Moreno traieste un adevarat vis in Columbia. A marcat 28 de goluri in 44 de meciuri pentru Once Caldas, club care a facut imprumut la banca pentru a-l rascumpara de la Gigi Becali.