Scena INCREDIBILA pentru Piturca la finalul meciului pierdut cu Reghe! Ce a facut un jucator de la Al Ittihad catre Piti. FOTO

Victor Piturca Al Ittihad Campionate externe
Data publicarii: Miercuri 24 Decembrie 2014, 08:00
Data actualizarii: Marti 23 Decembrie 2014, 22:14

Piturca a pierdut in fata lui Reghecampf in al doilea duel direct in Arabia Saudita. Al Hilal s-a calificat in sferturile Cupei Printului.

3-2 pentru Al Hilal s-a terminat meciul care s-a desfasurat pe durata a 120 de minute. Trupa lui Piti a deschis scorul rapid, in primele minute, dupa un penalty, dar a pierdut meciul de sub control. Al Hilal a reusit sa marcheze de doua ori si sa conduca.

Al Ittihad a egalat in cele din urma si a dus meciul in prelungiri, acolo unde formatia lui Reghe a marcat golul castigator in minutul 107. VEDETI FAZELE AICI

La finalul meciului, Piturca a trait un moment stanjenitor. In clipa in care Qassim, jucatorul sau de la Al Ittihad s-a apropiat de fostul selectioner al Romaniei, a refuzat sa dea mana cu Piti, lasandu-l cu bratul intins. Vedeti imagini in galeria FOTO