VIDEO! RADOI, batut in Liga Campionilor Asiei, Wilhelmsson a dat un gol superb! Al Hilal 1-2 Foolad

Data publicarii: Marti 01 Martie 2011, 22:02
Data actualizarii: Marti 01 Martie 2011, 22:02

Radoi a fost titular cu Foolad Sepahan, dar a pierdut meciul din Liga Campionilor Asiei cu 2-1. Wilhelmsson a dat unicul gol al lui Al Hilal in min 88.

I. Touré a deschis scorul pentru Foolad Sepahan in minutul 51, pentru ca 9 minute mai tarziu Januário sa marcheze golul de 2-0.

Al Hilal a incercat sa mai salveze ceva din meci pe final, cand Wilhelmsson a marcat. Echipa lui Radoi a pierdut insa cu 2-1 acasa.

Echipele de start:
AL HILAL: Abdullah Alsdairy, Osama Hawsawi, Majed Al Marshadi, C. Wilhelmsson, M. Radoi, Mohammad Al Shalhoub, Ahmed Ali, Ahmed Al Fraidi, Mohammed Al Nakhli, Mohammed Al Nakhli, Shafi Al Dossari, Nawaf Al Abid.
Antrenor: G. Calderón

SEPAHAN: M. Rahmati, H. Aghily, K. Heydari, J. Hosseini, M. Bengar, E. Hajsafi, A. Jamshidian, M. Janjuš, Januário, Januário, I. Touré
Antrenor: A. Ghalenoei