Moment ANTOLOGIC la meciul lui Super-Dan! Jucatorii lui Anji dansau dupa gol cand arbitrul a luat o decizie incredibila! Cum s-a schimbat total meciul in cateva secunde:

Data publicarii: Duminica 21 Aprilie 2013, 19:44
Data actualizarii: Luni 22 Aprilie 2013, 08:37

Dinamo Moscova a reusit sa obtina un egal pretios pe terenul celor de la Anji! Punctul culminant al meciului a avut loc imediat dupa pauza!

Echipa lui Dan Petrescu, Dinamo Moscova, a reusit un nou rezultat senzational in Rusia! Kuranyi a egalat la 3 in minutul 88 iar Dinamo Moscova spera la cupele europene.

Faza meciului a avut loc in minutul 47. Atunci, la scorul de 1-1, Anji a reusit sa inscrie dupa un corner. Jucatorii lui Anji au inceput sa danseze, in timp ce cei ai lui Dinamo Moscova au sarit la arbitru!

Petrecerea s-a transformat intr-un cosmar pentru cei de la Anji - golul a fost anulat, iar Boussufa a primit al doilea galben pentru un hent!

Decizia a influentat rezultatul final, Anji reusind sa marcheze de 2 ori in inferioritate numerica insa pana la urma s-a terminat egal, 3-3!