GOL spectaculos marcat in Belgia! A urmat standing ovation dupa sutul acesta! VIDEO

Autor: Sport.ro
Duminica 16 Martie 2014, 15:52

► In numele lui Maradona: Napoli - Porto, joi 22:00, IN DIRECT Sport.ro si voyo.ro

Unul dintre cele mai frumoase goluri ale saptamanii vine din Belgia, din liga a II-a.

Antwerp a castigat cu 2-0 meciul cu Westerlo, o partida pe care a controlat-o doar pe final.

Golurile au fost marcate in minutul 82 - Guvenc si in minutul 86 - Tano. Prima reusita a fost una de senzatie, pentru care fanii au facut celebrul 'standing ovation'.

Ultima zi în care masca de protecție este obligatorie în exterior. Cum a arătat vineri centrul vechi din Capitală