GOOOL ANDONE in Primera! HULL 2-3 CHELSEA! Liverpool 1-2 Man United! Mata a dat un super gol! | Soc in Bundesliga Bayern 0-2 Gladbach

20:43 22 Mar

Raffael, golul 2 pentru Gladbach cu Bayern.

20:26 22 Mar

Florin Andone a marcat pentru Cordoba la San Sebastian! Real Sociedad 0-1 Cordoba, in minutul 12!

20:24 22 Mar

Gladbach are 2-0 la Munchen! Surpriza uriasa pe terenul campioanei din Bundesliga!

19:48 22 Mar

Surpriza uriasa la Munchen! Gladbach are 1-0 cu Bayern!

18:47 22 Mar

Echipa de start a lui Bayern pentru meciul cu Monchengladbach!

18:45 22 Mar

Revenire senzationala a lui Hull, in trei minute! 2-2!

18:18 22 Mar

Hull 0-2 Chelsea dupa 9 minute! Hazard si Diego Costa au marcat!

18:08 22 Mar

Juventus a batut-o cu 1-0 pe Genoa! VIDEO cu golul lui Tevez AICI!

17:24 22 Mar

Final pe Anfield! 2-1 pentru United intr-unul dintre derby-urile sezonului in Premier League!

17:23 22 Mar

Penalty pentru United! Can il impinge pe Blind in careu si Atkinson da 11 metri! Bate Rooney, dar Mignolet se intinde spectaculos si scoate!

17:00 22 Mar

GOOOL Liverpool! Sturridge inscrie pe coltul scurt, dupa o pasa a lui Coutinho!

16:49 22 Mar

GOOOL United! GOL FABULOS Mata! Pasa lui Di Maria e reluata din voleu lateral, superb, fara nicio sansa pentru Mignolet!

16:34 22 Mar

Cartonas ROSU pentru Gerrard, la 40 de secunde dupa e a inceput repriza a doua! Fault lui la Herrera

15:56 22 Mar

Cum s-a bucurat Juan Mata:

15:45 22 Mar

Min 14. GOOOOL UNITED! Juan Mata inscrie dupa o serie de aproape 20 de pase, fara ca Liverpool sa atinga mingea. 1-0!

15:06 22 Mar