Debrecen Erik Cikos MTK Budapesta Campionate externe ASA CEVA nu s-a mai vazut pe terenul de fotbal! Partida a intarziat 10 minute dintr-un motiv incredibil: un jucator nu a putut sa-si scoata INELUL! Ce s-a intamplat pana la urma
Data publicarii: Sambata 18 August 2018, 14:42
Data actualizarii: Sambata 18 August 2018, 14:46

Partida a oferit apoi un spectacol - s-a terminat 3-3!

Meciul dintre Debrecen si MTK Budapesta a fost intarziat cu nu mai putin de 10 minute dintr-un motiv incredibil! Jucatorul celor de la Debrecen, Erik Cikos, nu a fost lasat de arbitru sa intre pe teren din cauza verighetei sale!

Desi au incercat timp de 6 minute sa rezolve problema, cei de pe banca lui Debrecen au cedat pana la urma si pozitia lui in teren a fost luata de un coleg! Cikos a ramas pe banca pentru tot restul partidei!

Meciul a fost unul foarte spectaculos, Debrecen reusind sa egaleze la 3 in minutul 90+5 dupa ce in minutul 86 erau condusi cu 3-1.