Florin Andone, din min 65 in Deportivo 0-1 Celta Vigo | Man City 1-1 Liverpool | Barca 4-2 Valencia

22:35 19 Mar

Nebunie pe final de repriza la Barcelona - Valencia! Mangala este eliminat dupa un fault la Suarez iar Messi marcheaza din penalty! Munir reuseste apoi sa egaleze chiar inainte de fluierul de final al reprizei!

20:15 19 Mar
Ratare uriasa pentru Liverpool! Lallana a dat pe langa minge, singur, cu poarta in fata

19:59 19 Mar

GOOOL MAN CITY! Aguero inscrie dupa o centrare perfecta din flanc a lui De Bruyne

19:47 19 Mar
A inceput Deportivo La Coruna - Celta Vigo. Florin Andone este doar rezerva
19:42 19 Mar

Jurgen Klopp a stat cu spatele la penalty-ul executat de Milner

19:40 19 Mar
GOOL LIVERPOOL! Milner deschide scorul din penalty! Clichy l-a daramat pe Firmino in careu
18:53 19 Mar
Faza extrem de amuzanta chiar in timpul meciului intre Pep Guardiola si Jurgen Klopp - dupa o faza la care Firmino a primit cartonas galben pentru o intrare la Silva, Guardiola s-a dus la Klopp si cei doi .. au batut cupa!

18:42 19 Mar
Atletico aproape a rezolvat derby-ul cu Sevilla - 2-0 dupa reusitele lui Godin si Griezmann
17:32 19 Mar
Echipele de start de la derby-ul acestui weekend, Manchester City - Liverpool
17:05 19 Mar
Iata echipele de start de la Atletico - Sevilla, derby-ul etapei din Spania! Oaspetii au 5 puncte avans in clasament si se afla pe locul 3

16:11 19 Mar
1-0 pentru Juventus inca din minutul 7 cu Sampdoria. Cuadrado a deschis scorul. VIDEO AICI
15:56 19 Mar
Gafa saptamanii in Europa! Victor Valdes (in poarta lui Boro) a gafat incredibil in fata lui Manchester United (fosta sa echipa)

15:53 19 Mar
Boro - United, 1-3. Rudy Gestede a inscrie pentru Boro in minutul 77, Valencia a marcat golul care inchide tabela in min 90, dupa o eroare uriasa a lui Valdes
15:51 19 Mar
Tatarusanu e titular in Crotone - Fiorentina, la 16:00, in timp ce Ianis este pe banca
15:40 19 Mar
Cum s-a bucurat Lingard dupa gol :))

15:39 19 Mar
United are 2-0 la Boro, in minutul 80. Fellaini a deschis scorul, Lingard a reusit golul 2 cu o executie fabuloasa

13:56 19 Mar
EMPOLI - NAPOLI, 0-2, in minutul 25 | Insigne a deschis scorul in minutul 19, Mertens a marcat fabulos din lovitura libera in minutul 24. Tot Mertens a mai ratat un penalty in acest meci.

18:47 18 Mar

Cahill inscrie pentru Chelsea in minutul 87!

17:39 18 Mar
Stoke egaleaza, Walters a transformat un penalty acordat dupa un fault al lui Cahill

15:34 18 Mar

Incredibil! Pe cer a aparut si un banner de sustinere fata de Wenger, dupa ce un grup de fanii au cerut ca acesta sa plece

15:10 18 Mar
"Wenger out!" - fanii lui Arsenal au legat un banner de un avion care a survolat stadionul lui WBA in timpul meciului

14:51 18 Mar
Inceput nebun de meci in WBA cu Arsenal. Dawson a deschis scorul pentru Albion in minutul 12, iar Sanchez a egalat pentru Arsenal in minutul 15.
14:50 18 Mar