SUPER VIDEO! Tatarusanu, dusmanul numarul 1 al brazilienilor dupa ce i-a inchis poarta lui Ronaldo! Cum se apara portarul Stelei:

Data publicarii: Miercuri 08 Iunie 2011, 20:53
Data actualizarii: Miercuri 08 Iunie 2011, 20:54

Romania a pierdut meciul de vis - cu Brazilia, 0-1. Dar nu s-a suparat nimeni. Romanii au fost fericiti ca au dat mana cu marele Ronaldo - 30 de mii de oameni l-au facut sa planga din nou... la retragere. Doar un sfert de ora a jucat Ronaldo. Tatarusanu l-a enervat: nu l-a lasat sa dea gol.

De 3 ori Balon de Aur, golgeter All Time al Cupei Mondiale si peste 300 de goluri marcate in cariera - Ronaldo s-a retras fara gol impotriva Romaniei. A jucat doar 15 minute. Atat a putut. Chiar si dopat.

Tatarusanu i-a stricat sarbatoarea lui Ronaldo, - ar fi vrut sa se retraga cu un gol. Portarul Stelei a devenit dusmanul numarul 1 al brazilienilor, pentru ca nu l-a lasat sa inscrie!

Ronaldo a fost urmarit pas cu pas in vestiar - unde s-a antrenat alaturi de baietii sai! Si pe stadion lumea a vazut fiecare miscare a lui Ronaldo - pe un ecran imens.

Stadionul a innebunit cand Fenomenul a intrat pe teren!