Nici el nu mai suporta! Van Persie a facut un gest rar pentru o vedeta! Reactia sa i-a lasat masca pe fanii care il injurau VIDEO

Robin van Persie Clint Dempsey Manchester United Tottenham Anglia
Data publicarii: Luni 21 Ianuarie 2013, 14:19
Data actualizarii: Luni 21 Ianuarie 2013, 14:19
Stai de sase sambata si duminica! 12 ore de fotbal demential in direct la Sport.ro si Voyo.ro, cu City, United, Liverpool, Arsenal si Ajax! Vezi programul AICI!

Van Persie a marcat pentru United, insa nu a fost destul pentru ca ai lui sa castige meciul cu Tottenham. Partida de la Londra s-a terminat 1-1, cu Dempsey egaland in minutul 90.

Momentul cel mai ciudat al meciului s-a petrecut in prima repriza. Van Persie a marcat, in minutul 25, intr-un cor general de fluieraturi, dupa care a scos limba la fanii adversi.

Ei l-au injurat pana la acel moment, insa au ramas socati cand au vazut reactia sa. Mai mult, Van Persie le-a adresat niste injuraturi printre dinti, in timp ce se bucura in fata celor care il huiduiau.