LIVE VIDEO BLOG! FABULOS! Lovitura care face cat TOATE milioanele de euro! Vezi toate REZUMATELE din Premier League:

Premier League Chelsea Costel Pantilimon Manchester United Anglia
Data publicarii: Duminica 15 Decembrie 2013, 16:52
Data actualizarii: Duminica 15 Decembrie 2013, 23:25

► Rusescu vs Buffon? Chiriches vs Stefan Radu? Vezi AICI urnele pentru tragerile la sorti EL si CL, luni 13:00, IN DIRECT Sport.ro!

Norwich 1 -1 Swansea

Gary Hooper a dat un gol absolut FABULOS in meciul cu Swansea! Voleul sau perfect de la 25 de metri nu i-a dat
nicio sansa lui Vorm! Golul marcat de fostul atacant al lui Celtic a venit perfect pentru Norwich, in mintul 4 de prelungire al primei reprize si a egalat scorul la 1!

Show nebun in primul meci al etapei. Pantilimon a fost titular la City in vicotria cu Arsenal, 6-3. Echipa romanului e pe locul doi in Premier League. Chelsea are meci usor, acasa cu Crystal Palace, Everton cu Fulham, in timp Chiriches se maine cu Liverpool.