"Ivanovici cel groaznic" Unul dintre cei mai buni fundasi din lume a avut o evolutie CATASTROFALA! A dat doua pase de gol pentru adversari si a terminat meciul in lacrimi! VIDEO

Branislav Ivanovic Chelsea Anglia
Data publicarii: Joi 10 Ianuarie 2013, 08:27
Data actualizarii: Joi 10 Ianuarie 2013, 08:27

Chelsea are sanse minime sa ajunga in finala Cupei Ligii Angliei dupa ce a fost invinsa acasa de Swansea cu 2-0!

Rafa Benitez nu mai are viata lunga la Chelsea - dupa ce a ratat CM al cluburilor, e la un pas de eliminarea din Cupa Ligii Angliei dupa 0-2 pe Stamford Bridge in mansa tur din semifinale. Galezii de la Swansea au reusit un nou meci de exceptie dupa ce reusisera in tururile precedente un 3-1 pe Anfield contra lui Liverpool.

Unul dintre cei mai buni fundasi din lume, Branislav Ivanovic, a avut un meci groaznic - a alunecat la primul gol marcat de Michu si i-a pasat din greseala lui Graham la reusita de 2-0 din prelungirile partidei. "Ivanovici cel teribil" scriu cei de la Daily Mail dupa meciul de aseara

Managerul gazdelor a fost contestat de fani, la fel ca si atacantul Fernando Torres, cel care a avut o evolutie foarte slaba - intrat pe final de meci, Demba Ba a reusit mai multe in cateva minute decat Torres in primele 80! Dembe Ba a primit galben la o faza la care a cerut penalty si a marcat un gol care a fost insa anulat eronat pentru ofsaid.