Meciul serii in Europa: Anglia 1-2 Olanda (VEZI GOLURILE VIDEO). Alte rezultate: Germania 4-1 Italia, Franta 4-2 Rusia, Portugalia 2-1 Belgia

23:43 29 Mar

Franta inscrie din nou! Kinglsey Coman a facut 4-2 din pasa lui Dimitri Payet. Bucurie pe Stade de France, la primul meci de la atentatele din noaptea de 13 noiembrie 2015.

23:42 29 Mar

Goool Olanda | Luciano Narsingh face 2-1 pe Wembley dupa o faza la care gazdele au acuzat un fault in atac facut de Janssen.

23:30 29 Mar

Se marcheaza in continuare la Paris, spectacol in Franta - Rusia.

Francezii au facut 3-1 prin Payet, minutul 64, insa oaspetii au redus inca o data din diferenta prin Zhirkov (68).

Italia a redus din diferenta la Munchen, gol marcat de El Shaarawy in minutul 83.

23:22 29 Mar

Italia este demolata in Germania, pe Allianz Arena. Mesut Ozil a facut 4-0 dintr-un penalty.

Rusia a redus din diferenta in meciul cu Franta. Gol marcat de Kokorin in minutul 56 din pasa lui Dzagoev.

23:13 29 Mar

Minutul 59 la Germania - Italia si scorul s-a facut 3-0. Gol marcat de J. Hector din pasa lui Julian Draxler.

23:12 29 Mar

Goool Olanda | Batavii egaleaza pe Wembley prin Janssen, jucatorul lui AZ Alkmaar, din penalty - minutul 50

22:50 29 Mar

Franta arata ca este intr-o forma extraordinara si face 2-0 cu Rusia. Gol marcat de Gignac in minutul 38.

22:45 29 Mar

Goool Anglia | Vardy recidiveaza dupa o faza absolut superba a englezilor, minutul 40.

22:40 29 Mar

Spectacol in meciurile amicale, ploaie de goluri

Portugalia are 2-0 cu Belgia, gol Cristiano Ronaldo in minutul 40.

Germania a facut si ea 2-0 prin Gotze in meciul cu Italia, in timp ce Irlanda - Slovacia este 2-2. Golurile au for marcate de Shane Long si J. McClean, ambele din penalty, pentru Irlanda, respectiv Stoch si McShane (aut.)

Austria - Turcia este 1-1, goluri Junuzovic (22) si Calhanoglu (43).

22:23 29 Mar

Goluri marcate de Franta, Germania si Portugalia

Franta a deschis scorul prin Kante, in minutul 9, cu Rusia, in timp ce Portugalia a inscris impotriva Belgiei prin Nani (min 20).

Campioana mondiala Germania conduce Italia cu 1-0, gol marcat de Kroos in minutul 24.

300x250
Cât câștigă un muncitor străin în România. „Țara asta este bună, dar unii oameni îmi adresează cuvinte urâte”