15 ianuarie 2011 21:29 | 0 voturi | 0 comentarii
Marimea textului

DEPARTE de Liga Campionilor, Andone si-ar dori ca Dinamo sa aiba aceiasi jucatori ca in anii '80:

Cat de mult viseaza Andone la vremurile de glorie! Cand era jucator, Dinamo juca semifinala de Cupa Campionilor... de Cupa Cupelor. Acum, de 10 ani se tot pregateste de grupele ligii. Si-n 2011 e departe ! 

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Pe holuri, la Dinamo, Andone si-a adus aminte de perioada de glorie din Stefan cel Mare - anii 80 in care facea echipa cu Rednic si Ion Marin - doi fosti jucatori, care au luat titluri si ca antrenori la Dinamo.

Vremurile au apus de mult. Dinamo a mai luat titluri in Romania, dar de 20 de ani n-a mai ajuns niciodata departe in Europa. Poate acum, cand Andone s-a intors pe banca lui Dinamo.
 

Citeste despre: Ioan Andone, Dinamo

Vezi ultimele rezultate si stirile in timp real pe telefonul tau mobil: m.sport.ro

Comentariile articolului

 
Vezi toate video-urile »
 
  • Urmeaza
  • 27 May 2012, 20:00
    Spargatorii de ris (PREMIERA)
  • 27 May 2012, 21:00
    Stiri Sport.ro (DIRECT)
  • 27 May 2012, 22:00
    Bellator: Gladiatorii Karl Amossou - Chris Lozano (EXPLOZIV)
Vezi tot programul »