SCENE incredibile in Bulgaria! Cosmin Moti i-a dat KO unui fost jucator al Stelei! L-a lovit fara mila, nu a primit nimic! FOTO

Stranieri
Data publicarii: Sambata 04 Aprilie 2015, 21:02
Data actualizarii: Sambata 04 Aprilie 2015, 21:54

Ludogorets si TSKA Sofia au jucat in derby-ul de titlu din Bulgaria, castigat de Moti & Co. cu scorul de 4-0.

Ludogorets a primit vizitia celor de la TSKA, marea rivala, pe teren propriu - la Razgrad.

Cosmin Moti a inceput ca titular partida, in timp ce la oaspeti a jucat inca primul minut si fostul stelist, Stefan Nikolic.

Barthe a deschis scorul pentru Ludogorets, in minutul 36, insa cea mai controversata faza a partidei a avut loc intre Moti si Nikolic.

Fundasul l-a lovit cu piciorul in abdomen pe fostul stelist, acesta a cazut, insa arbitrul a considerat doar simulare. Nu a dat nimic, iar Moti a scapat de orice fel de cartonas, chiar daca putea fi chiar eliminat!

Finalul a insemnat o victorie cu 4-0 pentru Ludogorets si consolidarea locului intai in campionatul din Bulgaria. TSKA a ramas acum la sase puncte in spate.