MESAJ emotionant pentru Sergiu Bus! Cea mai frumoasa reactie dupa ce a marcat primul sau GOL pentru Sheffield!

Stranieri
Data publicarii: Duminica 05 Aprilie 2015, 19:30
Data actualizarii: Duminica 05 Aprilie 2015, 19:38

Atacantul roman si-a revenit dupa accidentare si a marcat primul sau gol.

Bus s-a accidentat imediat dupa transferul in Championship, dar a revenit in forta la Sheffield, convins ca poate fi titular in drumul spre liga miliardarilor din fotbal! Bus vrea sa-si castige locul in primul 11 pentru sezonul viitor, cand Wednesday are obiectiv clar promovarea!

Atacantul a marcat golul de 1-0 ('86) in meciul pe care echipa lui l-a terminat la egalitate cu Huddersfield, 1-1. Intrat pe teren in minutul 63, Bus a marcat cu 4 minute inainte de final cu o executie in care a dat dovada de determinare maxima!

Iubita sa, Cristina Miclea a postat pe o retea sociala un mesaj special pentru prietenul sau, Sergiu: