Ce drama traieste Chiriches! Englezii i-au compus cantecul rusinii: "Sa nu te mai vedem niciodata!" Ce se va canta in peluze:

Stranieri
Data publicarii: Sambata 12 Aprilie 2014, 17:58
Data actualizarii: Sambata 12 Aprilie 2014, 22:12

►Sambata 19:00 Wigan – Arsenal in FA CUP, 21:00 LK "Uzina de Bataie" ►Duminica 17:30 Ajax - Ado Den Hag, 20:00 Finalele skandenberg: Ii paste bataia! 22:00 Stoica, primul meci in GLORY

Vlad Chiriches trece prin momente grele in Anglia. Dupa gafa facuta etapa trecuta, cu Sunderland, romanul a avut o evolutie modesta si astazi, cu WBA.

Dupa doar 4 minute de joc, West Brom conducea cu 2-0, iar la pauza scorul a ramas in favoarea gazdelor, 3-1. Chiriches a fost schimbat dupa 45 de minute in care a jucat foarte slab.

Pe Twitter, fanii lui Tottenham au fost nemilosi cu fostul stelist. Suporterii vor ca Vlad Chiriches sa plece de la echipa.

Londonezii i-au facut chiar si un cantec lui Chiriches, care se va auzi pe White Hart Lane ori de cate ori romanul va avea evolutii modeste.

"Chiriches ches ches / Speram sa nu-l mai vedem niciodata / Chiriches ches ches / E mai slab la marcaj decat oricine"