Adi Mutu, titular in meciul vietii cu Ibra si Cavani! Cel mai mincinos rezultat al anului: PSG 1-1 Ajaccio! 19 ocazii IMENSE de gol pentru PSG!!! VIDEO

Stranieri
Data publicarii: Luni 19 August 2013, 06:30
Data actualizarii: Luni 19 August 2013, 06:40

► Da-le gol, Grozav! Bate-i, Hamza! Contra, macel ca pe vremuri! Swansea - Petrolul, joi 21:00, in direct PRO TV si Voyo.ro!

PSG: Sirigu - Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell - Matuidi, Motta, Pastore, Lucas - Ibrahimovici, Cavani
Rezerve: Douchez, Sakho, Marquinhos, Digne, Lavezzi, Verratti, Ongenda

AJACCIO: Ochoa - Bonnart, Zubar, Perozo, Pedretti, Pierazzi, Diarra, Mostefa, Lasne, Nadeau - Mutu

Rezerve: Hengbart, Dielna, Sissoko, Goncalves, Deville, Oliech

FINAL Meci incredibil in care Ajaccio ar trebui sa multumeasca divinitatii pentru acest punct! PSG a avut peste 19 ocazii IMENSE de gol! Ochoa a facut minuni in poarta iar Mutu nici nu s-a vazut pe teren, fiind schimbat in minutul 53 dupa ce s-a accidentat!

Min 94: Verrati da pe langa minge din 5 metri, in careul mic, chiar pe final!

Min 93: BARA PENTRU PSG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Min 92: FABULOS! OCHOA scoate tot ce e pe poarta! Il bocheaza din cativa metri pe Veratti!!!!!

Min 91: Pierazzi scoate fantastic de pe linia portii, o minge pe care scria 2-1. Ochoa era batut! Noroc fantastic a jucatorilor lui Ajaccio

Min 89: Lavezzi este faultat in careu insa arbitrul nu da penalty! Decizie gresita a centralului!

Min 88: OCHOA SCOATE FABULOS INCA O DATA!!! Daca nu era mexicanul in poarta, scorul era cel putin 5-1 pentru PSG!!!

Min 86: GOL Cavani! Executie absolut superba a atacantului care nu a existat pana in acest moment! - VIDEO AICI

Min 82: BARA pentru PSG! Thiago Silva trimite cu capul in transversala, din cativa metri!

Min 76: Inca o ocazie mare pentru Ibrahimovici! Este blocat in 6 metri chiar in ultima clipa.

Min 70: INCREDIBIL! Ochoa face minuni in poarta lui Ajaccio! Ibrahimovici este blocat in 6 metri!

Min 66: Matuidi este lovit cu capul de un adversar exact in arcada. Acesta ramane intins pe jos cu capul spart, adversarul sau la fel.

Min 65: Ocazie imensa pentru PSG! Thiago Silva trimite din marginea careului mic, cu capul, Ochoa scoate senzational de pe linia portii!

Min 58: Ocazie mare a lui Cavani, care trimite cu capul din 11 metri, sub mara! Ochoa respinge fantastic!

Min 53: Mutu este schimbat dupa ce acuza o accidentare de minute bune. O evolutie stearsa pentru "Brilliant". Nu a avut nicio ocazie de gol si a intrat greu in combinatii.

Min 49: Cavani are prima ocazie in acest meci abia in repriza a doua

Min 46: Repriza incepe cu o tentativa de a obtine penalty a lui Ibrahimovici. Fara succes.

PAUZA Mutu a inceput bine jocul insa apoi s-a stins pe parcurs. Ajaccio joaca pentru a pastra rezultatul de pe tabela.

Min 43: Dubla ocazie pentru Ibrahimovici in doar cateva secunde. Suedezul e singurul care conteaza in atac. Cavani NU exista.

Min 39: Ajaccio este inghesuita in propriul careu. Mutu nu a mai avut o faza de atac de minute bune.

Min 33: CE OCAZIE! Ibrahimovici trage din 7 metri la o palma de bara din dreapta!

Min 30: Ocazie mare pentru PSG, la o deviere periculoasa a lui Perozo. Ochoa prinde cu siguranta.

Min 27: Adi Mutu mai are putin si face 10 minute de cand nu a atins mingea :( PSG forteaza in atac dar si Mutu parca e cam static.

Min 23: Inca o ocazie mare pentru PSG! Maxwell trage din 6 metri, lateral stanga, insa Ochoa scoate foarte bine in corner

Min 21: Ocazie buna pentru PSG! Cavani centreaza in 6 metri pentru Ibrahimovici insa capul acestuia e direct in bratele lui Ochoa.

Min 19: Inca un duel castigat de Mutu cu Alex, Diarra se duce cu mingea pana in marginea careului insa e deposedat inainte sa suteze

Min 16: Mutu ii fura mingea lui Alex insa nu are cu cine sa paseze, e singurul om avansat al lui Ajaccio.

Min 15: Mutu centreaza bine din corner, Zubar prelungeste pe spate insa Nadeau nu reuseste sa ajunga la minge.

Min 10: GOOOOOOOOL AJACCIO! Pedretti trimite direct in vinclu de la 17 metri! SUT FABULOS!!!

Min 7: Ibrahimovici trage tare din lovitura libera, de la 18 metri, insa Ochoa respinge in ultima clipa. Prima ocazie mare de gol!

Min 5: Mutu inca nu a atins mingea, dar si cand o face ... :) Sa speram ca Victor Piturca e cu ochii pe meci.

Min 3: PSG are prima ocazie mare de gol, dupa o lovitura libera insa Ibrahimovici da pe langa minge din 3 metri. In cele din urma s-a aratat si off-side.

Min 1: A inceput meciul. Stadionul este aproape plin, parizienii afisand si o coregrafie interesanta inainte de meci.

Adi Mutu revine pe teren dupa scandalul recent de la echipa nationala.

Briliantul a fost acuzat ca este prea gras sa vina la lot de catre presedintele LPF, Mitica Dragomir, insa acesta i-a replicat cu mai multe poze postate online. Mutu s-a certat si cu Marica iar acesta din urma ameninta cu retragerea de la nationala.

Mutu joaca titular in cel mai tare meci la care a participat in ultimii ani! PSG a investit masiv in echipa in aceasta vara, aducandu-l pe superstarul lui Napoli, Edison Cavani!