VIDEO Nimeni nu poate opri Realul lui CR7: Hercules 1-3 Real! Cristiano Ronaldo, dubla in 4 minute!

Spania
Data publicarii: Sambata 30 Octombrie 2010, 22:50
Data actualizarii: Sambata 30 Octombrie 2010, 23:02

CLICK AICI PENTRU REZULTATE SI CLASAMENT DIN SPANIA!

Real Madrid a revenit in stil mare in meciul cu Hercules unde a fost condusa prin golul reusit de Trezeguet! Golul lui Di Maria si dubla semnata de Cristiano Ronaldo au adus cele 3 puncte Realului! Ronaldo are 11 goluri in Spania!

LIVE-TEXT:

Min 94: Final de meci! Inca o victorie pentru Real si Mourinho!!!

Min 86: Gol Real Madrid! Cristiano Ronaldo face dubla in doar 4 minute! Marcheaza tot din pasa lui Benzema!

Min 82:  Gol Real Madrid! Cristiano Ronaldo inscrie  in urma unei faze reusite de Benzema!

Min 72: Higuain trimite putin pe langa poarta! Ocazie mare pentru Real sa faca 2-1!

Min 52: Gol Real Madrid! Di Maria egaleaza dupa o faza a lui Cristiano!

Min 40: Il mai tineti minte pe Esteban Vigo? Antrenorul lui Hercules ( a mai trecut si prin Stefan cel Mare) il tine in sah pe Mourinho pentru moment, cel putin!

Min 33: Ocazie pentru Real Madrid. Calatayud respinge sutul lui Higuain, mingea ajunge la Ronaldo insa lovitura sa este scoasa de un fundas al lui Hercules!

Min 31: Alonso trimite peste poarta!

Min 26: Parada a lui Casillas la lovitura de cap a lui Trezequet!

Min 23: Portarul lui Hercules scoate suturile lui Ronaldo si Higuain! Ocazie uriasa pentru Real!

Min 3: GOL Hercules! Inscrie Trezeguet! Casillas a ramas statuie la lovitura de cap a lui Trezequet!

Min 1: A inceput meciul!

Echipele de start:

Real Madrid: CASILLAS; SERGIO RAMOS, PEPE, CARVALHO, MARCELO; KHEDIRA, XABI ALONSO; DI MARÍA, ÖZIL, CRISTIANO RONALDO; HIGUAÍN

Hercules: CALATAYUD; CORTES, PAMAROT, RODRÍGUEZ, PACO PENA; FRITZLER, ABEL AGUILAR: TIAGO, VALDEZ, THOMERT; TREZEGUET