Seara de COSMAR pentru Real! "ADIO TITLU LA MADRID", dupa ce Cristiano Ronaldo a ratat un penalty cat un sezon. Ce i-au cantat fanii din tribune

Cristiano Ronaldo Real Madrid Spania
Data publicarii: Duminica 21 Februarie 2016, 19:48
Data actualizarii: Duminica 21 Februarie 2016, 19:50

Real Madrid isi ia adio de la campionat, anunta catalanii de la Sport, dupa ce Malaga a reusit sa scoata un egal cu jucatorii lui Zidane.

9 puncte le despart in acest moment pe Barcelona si Real Madrid in campionatul Spaniei, dupa 25 de etape. "Adio titlu", scrie Sport, dupa o seara de cosmar a galacticilor.

Cristiano Ronaldo a deschis scorul in minutul 33, pentru ca tot el sa rateze un penalty in minutul 36.

Malaga a reusit sa egaleze in minutul 67, prin Raul Albentosa, iar partida s-a terminat 1-1.

"Adio titlu, adio!", au inceput sa cante fanii celor de la Malaga la finalul partidei.