Real Madrid 1-1 Malaga! SOC PE BERNABEU! Cazorla egaleaza in min 91 printr-un GOLAZO! Barcelona vine la 8 puncte de Real! Vezi rezumatul:

Spania
Data publicarii: Luni 19 Martie 2012, 00:21
Data actualizarii: Luni 19 Martie 2012, 00:44

Real Madrid pierde 2 puncte in ultima faza si ii simte rasuflarea Barcelonei in ceafa.

CLICK AICI PENTRU REZUMAT

FINAL! Real Madrid este egalata in ultima faza si pierde doua puncte importante in lupta pentru titlu. Barcelona se apropie la 8 puncte de echipa lui Mourinho, cele doua echipe avand de disputat si meciul direct.

'91 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Malaga!!!!!!!!!! Ce surpriza pe Bernabeu!!! Carzola expediaza o lovitura libera direct in vinclu iar Barcelona e la 8 puncte de Real.

'87 Callejon rateaza inca o ocazie mare, tragand in blocaj de la 14 metri!

'80 Inca 10 minute, Malaga nu pare sa aiba forta sa inscrie in poarta lui Casillas.

'68 Inca o pasa geniala a lui Ronaldo, Callejon rateaza insa din cativa metri!

'60 Ce ocazieeeeeeeeeee are Real!!!!!!! Ronaldo trimite spre poarta dar Caballero salvaeza in ultima clipa!!!

'46 A inceput a doua repriza

PAUZA! Real Madrid si-a refacut diferenta de 10 puncte fata de Barcelona si asteapta linistita a doua repriza

'35: GOOOOOOOOOOOOOOOOOL Real! Ronaldo centreaza perfect iar Benzema pune capul si face 1-0!!! CLICK AICI PENTRU GOL!

'28 Ocazie pentru Benzema, insa Realul inca nu reuseste sa marcheze in fata Malagai.

'18 Cazorla are o ocazie importanta pentru Malaga, dar sutul sau este blocat!

'6 Ronaldo si Kaka au sansa sa inscrie insa mingea nu intra in poarta. Real este la 8 puncte de Barcelona la acest scor