Reactia incredibila a fanilor lui Alaves la golul din penalty al lui Cristiano Ronaldo! Gestul a fost surprins in direct

Cristiano Ronaldo Real Madrid Spania
Data publicarii: Duminica 30 Octombrie 2016, 16:42
Data actualizarii: Duminica 30 Octombrie 2016, 17:32

Imperiul contraataca! Manchester City - Barcelona, marti, 1 noiembrie, 21:45, in direct la PRO TV!

Real Madrid este in continuare pe primul loc in Spania dupa victoria cu 4-1 de pe terenul celor de la Alaves. Cristiano Ronaldo a reusit un hattrick, golgheterul portughez ratand si un penalty in repriza a 2-a.

Alaves a deschis rapid scorul inca din minutul 8 pentru ca in minutul 16 Real sa primeasca penalty pentru un hent. Cristiano Ronaldo a transformat penalty-ul si s-a bucurat aproape de peluza in care se aflau suporterii gazdelor.

Doi dintre fanii celor de la Alaves si-au dat jos pantalonii si i-au aratat fundul lui Ronaldo! Presa din Spania scrie ca Alaves poate fi sanctionata pentru acel gest.