Mourinho le-a DISTRUS visul seicilor milionari de la Malaga! Ronaldo a dat GOLUL CAMPIONATULUI! Malaga 0-4 Real Vezi golurile

Real Madrid Jose Mourinho Spania
Data publicarii: Sambata 22 Octombrie 2011, 22:52
Data actualizarii: Sambata 22 Octombrie 2011, 22:53

Ronaldo a facut un meci perfect la Malaga! Le-a inchis gura celor care l-au criticat in saptamana dinaintea partidei si a dat un hattrick de vis! Real a terminat-o repede pe Malaga. I-a dat 4 goluri inainte de pauza si s-a relaxat in repriza a doua.

min 37 - GOL REAL MADRID! Corner de pe partea dreapta, Sergio Ramos loveste mingea cu capul la bara a doua, Ronaldo deviaza ireal, cu exteriorul, din intoarcere, si face 4-0! VEZI GOLUL!

min 29 - GOL REAL MADRID! Macel la Malaga! Ronaldo reuseste dubla in 5 minute dupa o actiune personala fantastica! Portughezul a depasit doi adversari la marginea careului si a tras la colt, pe langa Ruben! VEZI VIDEO!

min 24 - GOL REAL MADRID! Ronaldo ii trimite lui Di Maria in banda dreapta, argentinianul centreaza perfect in 6 metri, tot pentru portughez, care reia simplu pentru 2-0! VEZI GOLUL!

min 11 - GOL REAL MADRID! Di Maria trimite o pasa geniala pentru Higuain, atacantul il depaseste usor pe Ruben si inscrie din unghi! VEZI GOLUL!

Echipe de start:

Malaga: Ruben - J. Gamez, Demichelis, Mathijsen, Eliseu - Toulalan, Apono - Joaquin, Isco, Cazorla - Rondon
Rezerve: Pol, Van Nistelrooy, S. Fernandez, Buonanote, Maresca, Monreal, S. Sanchez

Real Madrid: Casillas - Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira - Di Maria, Kaka, Ronaldo - Higuain
Rezerve: Adan, Benzema, Ozil, Altintop, Calejon, Granero, Varane, Jesus