Momentul REVANSEI! Bale e de 3 ori mai rapid decat Neymar! Vezi cum s-a schimbat situatia dupa victoria Barcei in El Clasico

Spania
Data publicarii: Vineri 01 Noiembrie 2013, 12:30
Data actualizarii: Vineri 01 Noiembrie 2013, 12:30

►Ninja vs Europa! Trei romani se bat cu centurile negre, duminica 19:00, IN DIRECT Sport.ro si Voyo.ro!

Imediat dupa meciul direct dintre Barcelona si Real Madrid, fanii catalani au ironizat campania de transferuri a lui Real.

Acestia i-au acuzat pe madrileni ca au cheltuit aproape 100 de milioane de euro pe Bale iar acesta a fost unul dintre cei  mai slabi jucatori de pe teren.

Dupa victoria cu 7-3 in fata Sevillei, galezul l-a egalat e Neymar la goluri, ambii avand cate 3 reusite.

Bale a inscris insa 3 goluri in 207 minute, in timp ce lui Neymar i-a luat de 3 ori mai mult pentru a inscrie: 649 de minute.