Levante 1-2 Real Madrid! Ronaldo a jucat cu ARCADA SPARTA! Necunoscutul Morata i-a adus victoria lui Mourinho in minutul 85!

Spania
Data publicarii: Luni 12 Noiembrie 2012, 00:03
Data actualizarii: Luni 12 Noiembrie 2012, 00:21

Real a jucat in piscina la Mallorca, terenul fiind inundat de ploaie. Ronaldo a fost schimbat la pauza dupa ce a avut arcada sparta iar Xabi Alonso a ratat penalty in minutul 70.

LEVANTE: Munua - Navarro, Juanfran, Pedro Lopez, Ballesteros - Diop, Juanlu, Iborra, Barkero - Martins, Zhar
REZERVE: Hector Rodas, Angel, Navas, Rios, Miche, Lell, Garcia

REAL MADRID: Casillas - Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao - Xabi Alonso, Essien - Di Maria, Ozil, Callejon - Ronaldo
REZERVE: Varane, Kaka, Adan, Albiol, Modric, Nacho, Morata

_______________________

FINAL

Min 83: GOOOOOOOOOOOOOL Real Madrid! Morata inscrie cu capul din 6 metri!!!

Min 70! Callejon scoate penalty dar Xabio Alonso rateaza incredibil!

Min 62: GOOOOOOOOL Levante! Angel trimite in poarta de langa Pepe.

Min 49: Casillas are o interventie fabuloasa, scotand mingea din vinclu la un sut de la 30 de metri!

Ronaldo este schimbat la pauza!

PAUZA

Min 21: GOOOOOOOOOOOOOOOL Ronaldo!!! Realul preia conducerea dupa un sut sub bara!

Min 20: BARA Ronaldo dupa o faza in care s-a semnalizat offside!

Min 10: Se joaca foarte greu, gazonul e inundat!

Min 8: Accidentare HORROR a lui Ronaldo! Acesta si-a spart arcata si este pansat de doctori!

Min 1: A inceput meciul. Real e la 11 puncte de Barcelona si la 8 de Atletico Madrid!