Decalogul lui Mourinho! 10 reguli pe care antrenorul le-a lipit in vestiar: "Vreau IADUL pentru Barca!" Liderii de galerie, in alerta:

Spania
Data publicarii: Marti 06 Decembrie 2011, 12:06
Data actualizarii: Marti 06 Decembrie 2011, 12:08

Mourinho se pregateste intens de meciul cu Barcelona! El Clasico e LIVE text sambata, 10 decembrie, de la ora 23:00 pe www.sport.ro si m.sport.ro!

Marca a aflat ce le va lipi Mourinho lui Ronaldo si colegilor lui in vestiar. Cateva copii vor ajunge si la liderii de galerie, care au fost bagati in priza de antrenorul Realului: "Vreau SHOW in tribune!"

1. Nu aveti voie sa primiti gol, cel putin, la pauza trebuie sa intram fara gol incasat la vestiare!
2. Publicul de pe Bernabeu sa pregateasca IADUL in tribune
3. 90 de minute uitati de arbitri, nu va concentrati pe ei. Fiti atenti la cartonase!
4. Noi stam mai bine decat ei la jocul aerian. Profitati de asta!