Cristiano Ronaldo s-a enervat dupa ce a fost SCOS DE PE TEREN de Zidane! Ce i-a spus cameramanului care il filma pe banca! VIDEO

Duminica 04 Februarie 2018, 09:17

Real Madrid s-a incurcat din nou in La Liga.

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Levante 2-2 Real Madrid / Zinedine Zidane trece prin cea mai grea perioada de cand a preluat-o pe Real Madrid - echipa a castigat doar 2 din ultimele 6 partide de campionat si poate sa ajunga la 21 de puncte in spatele marei rivale, FC Barcelona!

Ultimul pas gresit a venit aseara cand Levante a reusit sa obtina in finalul partidei un egal. Sergio Ramos a deschis scorul rapid, pentru ca Boateng sa egaleze. In minutul 81 a inscris Isco si victoria parea a Realului, insa Pazzini a egalat apoi in minutul 89.

Imediat dupa golul de 2-1 al lui Isco, Zinedine Zidane a decis sa-l inlocuiasca pe Cristiano Ronaldo. Acesta nu a parasit terenul linistit, afisand un zambet ironic. Dupa ce a ajuns pe banca, Ronaldo a observat ca era filmat si a gesticulat spre cameraman spunand: "Concentreaza-te pe ce se intampla pe teren!"