CE MECI NEBUN: Fabregas si Villa intorc scorul in prelungiri de la 0-2! Barca e la 11 puncte de Real! Vezi toate fazele din Sevilla 2-3 Barcelona:

Spania
Data publicarii: Duminica 30 Septembrie 2012, 00:46
Data actualizarii: Duminica 30 Septembrie 2012, 04:32

Fabregas a marcat in minutul 89 si Villa in 91 pentru o victorie incredibila a Barcei.

Sevilla: Palop - Navarro, Spahic, Botia, Cicinho - Maduro, Medel - Jesus, Rakitic, Trochowski - Negredo

Barcelona: Valdes - Alba, Mascherano, Song, Dani Alves - Fabregas, Busquets, Xavi - Pedro, Messi, Sanchez

______________________________

FINAL!

Min 91: GOOOOOOOOOOOL David Villa! FABULOS, Barcelona trece in fata pe tabela!

Min 88: GOOOOOOOOOOOL Fabregas! Messi ii da o pasa geniala dupa ce mingea l-a lovit in mana pe Thiago!

Min 72: Medel ia rosu direct dupa ce l-a lovit cu capul in gura pe Fabregas!

Min 60: CE OCAZIE Pentru Barcelona, Messi trage la vinclu, Palop scoate cu un plonjon fantastic!

Min 58: SUT Alexis Sanchez, putin pe langa bara!

Min 52: GOOOOOOOOOOOL Barcelona! Fabregas inscrie cu un sut superb de la 25 de metri!

Min 50: GOOOOOOOOOOOL Negredo! Messi pierde o minge care ajunge la Negredo iar acesta trece pe langa Song si trimite o scarita peste Valdes!

PAUZA

Min 28: GOOOOOOOOOOOOL Sevilla! Trochowski deschide scorul dupa un sut in diagonala. Valdes are o parte importanta de vina la gol!

Min 15: SUT Messi, scos cu greu de Palop!

Min 14: Sut al lui Negredo, in diagonala, putin pe langa poarta!

Min 4: OCAZIE Pedro, dupa un sut de la marginea careului putin peste!