Barcelona 5-0 Mallorca! Messi a reusit cel mai rapid hattrick din istoria Barc3lonei! VIDEO

Spania
Data publicarii: Sambata 29 Octombrie 2011, 22:50
Data actualizarii: Sambata 29 Octombrie 2011, 22:57

Premiera in Romania! Acum ai LIVE SCORE si pe TELEFONUL MOBIL! Intra pe m.sport.ro

Minutul 92: Manita! Dani Alves inscrie un supergol! VIDEO

Minutul 40: Cuenca face 4-0 pe tabela! E macel pe Camp Nou! Cuenca e la al doilea meci in echipa Barcelonei. Are 20 de ani si vine de la Barcelona B VIDEO

Minutul 30: inca un gol a la Messi, din centrarea perfecta a lui Alves! Este al 199-lea gol inscris de Messi pentru Barcelona! VIDEO

Messi face 2-0 in minutul 21! VIDEO

Messi inscrie in minutul 13 din penalty! Este al 11-lea gol reusit de argentinian sezonul acesta VIDEO

Barcelona: Valdes;  Alves, Abidal, Mascherano, Adriano; Thiago, Keita, Busquets, Villa, Messi, Cuenca

Mallorca: Aouate; Cendros, Chico Ramis,Bigas;Nsue,Joao Victor,Marti,Castro,Tissone, Alvaro

Vezi aici clasamentul din Primera Division!