Sambata 17 Noiembrie 2018, 17:05

Reactia fanilor Serbiei dupa meciul de pe Arena Nationala! Banner-ul afisat pentru suporterii romani la partida cu Muntenegru | FOTO

Serbia conduce Muntenegru cu 2-0 la pauza. Liajic si Mitrovic au marcat pentru sarbi.

Instaleaza gratuit aplicatia Sport.ro pentru Android si iPhone: stiri de ultima ora si toate sporturile LIVE!

Morosanu da cu pumnul IN DIRECT la ProTV si PRO X, pe 14 decembrie, in Dynamite Fighting Show! Gala incepe la PRO X de la 20:00! Morosanu se bate la PRO TV de la 23:30!

Fanii sarbi nu i-au uitat pe suporterii romani care la meciul de pe Arena Nationala au scandat "Kosovo e Serbia!". La partida cu Muntenegru, suporterii sarbi au afisat un banner de multumire pentru romani. Banner-ul a fost afisat in minutul 20 si a fost tinut 6 minute.

In urma incidentelor de pe Arena Nationala, Romania s-a ales cu stadionul inchis astfel ca meciul cu Lituania din aceasta seara se va disputa fara spectatori.