ROMANIA - TARA GALILOR | EL E ZLATAN de Romania! Gol FANTASTIC Puscas la 5 minute dupa ce a intrat in teren

Vineri 12 Octombrie 2018, 20:36

George Puscas a revenit in nationala U21 dupa suspendarea de doua meciuri care l-a tinut in fata TV-ului cu Portugalia si Bosnia.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Puscas n-a fost titular, insa si-a facut imediat simtita prezenta dupa intrarea in teren. Atacantul lui Palermo a marcat fantastic, din unghi, fara ca portarul galezilor sa inteleaga pe unde a trecut mingea spre poarta lui!

Puscas a marcat in minutul 71, la 5 minute dupa ce i-a luat locul lui Florinel Coman.

RADET, o anchetă despre prostie şi corupţie. Cât valorează apa pierdută în subsolul Bucureștiului