Cu toate ca olandezii ne-au lasat sa castigam, Romania a pierdut cu Olanda la Euro. Cum comentezi?
Olandezii ne-au lasat sa castigam la Euro! Cum comentezi? Nationala Olandezii ne-au lasat sa castigam la Euro! Cum comentezi? SPORT.RO Data publicarii: Data actualizarii: Mircea Sandu a dezvaluit ca olandezii ne-au lasat sa castigam meciul de la Euro. Adaugă Sport.ro ca sursă preferată TAGS: Echipa Nationala Cu toate ca olandezii ne-au lasat sa castigam, Romania a pierdut cu Olanda la Euro. Cum comentezi? Articol recomandat de stirileprotv.ro Grindeanu iese la atac după negocierile eșuate de la Cotroceni. Ce le transmite „curajoșilor” din PNL și USR Adaugă Sport.ro ca sursă preferată Urmăriți SPORT.RO și pe Google News