Dragomir: "Italia trebuie batuta!"
"E mai putin important, din punctul meu de vedere, ce forma au cu o ora sau cu o zi inaintea meciului. Important e ce fac in cele 90 de minute, pentru ca trebuie sa batem."
"Un egal nu e bun la nimic. Adica nu putem sa batem Italia, dar batem Olanda? Fiti, domne, seriosi. Dupa mine, Olanda si Portugalia sunt cele mai mari echipe din turneu", a spus Dragomir in ziarul Ring.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News