MACEL in Ardeal, U si CFR isi afla rezultatul la masa verde! CFR, Vaslui si Steaua sunt despartite de 2 puncte!

Meciurile etapei
Data publicarii: Marti 08 Mai 2012, 12:41
Data actualizarii: Joi 10 Mai 2012, 23:34

Marti:
Meci de CATASTROFAL League la Sibiu! Vointa a ratat 3 ocazii URIASE in ultimele 10 minute! Vointa Sibiu 0-1 Dinamo!
Meci suspendat la 0-1, U risca sa piarda la masa verde! U Cluj - CFR Cluj

Miercuri:
Brasov scapa de retrogradare cu un gol in minutul 88! CS Mioveni 0-1 FC Brasov
Sportul se intoarce in B! Sportul 0-2 Otelul Galati

Joi:
Rocha o salveaza pe Concordia! Astra Ploiesti 0-2 Concordia Chiajna
FCM se indrepta spre liga a doua, Petrolul se salveaza! Targu Mures 1-2 Petrolul Ploiesti
Vaslui devine lider cu SCANDAL! Penalty controversat, gol suspect de ofsaid! Grigoras a scos echipa de pe teren! Pandurii 1-2 FC Vaslui
Rapid se ineaca din nou la mal! Autogol Grigore in minutul 90! Gaz Metan 2-2 Rapid
Martinovic il salveaza pe Stoichita, Gigi ii face contract pe viata :) Steaua e pe 3, la 2 puncte de lider: Steaua 1-0 Ceahlaul!