Etapa umilintelor: CFR a calcat in picioare campioana, Steaua,GAZATA la Medias, Dinamo pierde primul meci din anul asta!

Liga I Meciurile etapei
Data publicarii: Sambata 10 Septembrie 2011, 18:44
Data actualizarii: Luni 12 Septembrie 2011, 22:53

Vineri:
N'Doye a egalat in minutul 100, FCM a condus de doua ori! Targu Mures 2-2 Astra Ploiesti
Victorie de Liga pentru CFR! Otelul PLANGE inainte de meciurile pentru care a castigat campionatul! Otelul 0-4 CFR

Sambata:
Bozovic o face KO pe Rapid, dupa ce a facut penalty si a fost eliminat: Rapid 1-1 Brasov
Steaua CALCATA IN PICIOARE! 'Spionul' Bud trimis de CFR l-a distrus pe Levy! Gaz Metan 3-0 Steaua

Duminica:
Meci NEBUN! Sportul a revenit de doua ori dupa ce a fost condusa: Sportul 2-2 Vointa Sibiu
Clujul a ratat din TOATE pozitiile! Dinamovistii au dat golurile in U Cluj 1-1 Concordia
Dinamo primeste prima bataie din acest sezon dupa un meci nebun cu 3 goluri in 3 minute: Vaslui 3-1 Dinamo

Luni:
Moldovenii au dat lovitura in 10 oameni! Petrolul Ploiesti 0-1 Ceahlaul
Grigoras ii DISTRUGE pe Dica si Neaga! LIVE TEXT Pandurii 5-1 Mioveni

Vineri:

Sambata:

Duminica:

U Cluj a ratat din TOATE pozitiile! Dinamovistii au dat golurile in U Cluj 1-1 Concordia