KO-ul serii! Ciprian Spetcu si-a pulverizat adversarul: VIDEO Mike Zambidis l-a invins in main event pe Harun Kina

Autor: Sport.ro
Sambata 31 August 2013, 19:30

	KO-ul serii! Ciprian Spetcu si-a pulverizat adversarul: VIDEO Mike Zambidis l-a invins in main event pe Harun Kina

► Mai sunt 5 minute si incepe meciul cu Ungaria! Intra AICI si hai in vestiarul nationalei sa vorbesti cu jucatorii! Ce le spui?

Meciul 5: Mike Zambid l-a invins pe Harun Kina

UPDATE: Urmeaza main eventul acestei gale. Meciul dintre Harun Kina si Mike Zambidis

Meciul 4: Miodrag Olar l-a invins la puncte pe grecul Alexandros Chatzichronoglou

UDPATE
: Urmeaza meciul dintre Miodrag Olar si Alexandros Chatzichronoglou. Grecul loveste mai mult insa Olar tine foarte bine garda.

Meciul 3: Cedric Manhoef castiga la puncte in fata lui Alexandru Popescu

UPDATE: Urmeaza meciul Alexandru Popescu - Cedric Manhoef. O prima repriza destul de echilibrata intre cei doi luptatori. Popescu a fost pus la podea in runda a doua dupa o lovitura puternica de genunchi a lui Manhoef.

Meciul 2: Victorie unanima a lui Bogdan Stanciu impotriva lui Kevis Heseling

UPDATE: Doua reprize foarte bune facute de Bogdan Stanciu in fata olandezului Kevin Heselink. Acesta este in spate la puncte in repriza a treia.

Meciul 1: Florin Abrudan a fost facut TKO de Ciprian Spetcu in runda a doua! Meciul a fost dominat in totalitate de Spetcu, care l-a naucit pe adversar cu low kick-uri in prima repriza. In a doua repriza adversarul sau a fost numarat si nu s-a mai putut ridica de jos.

UPDATE: Primul meci dintre Florin Abrudan si Ciprian Petcu. Cei 10 gladiatori au urcat in ring in aplauzele publicului. Ramai pe www.sport.ro pentru update video

1) Name: Florin Abrudan
Alias: -
Country: Romania
Title: -
Trainer: Alin Falcusan
Association: Knockdown Gym
Record: 6 - 1 - 0
Weight: 63kg
Height: 160cm
Birth Date: 01.061989
Age: 24

vs

2) Name: Cristian Spetcu
Alias: -
Country: Romania
Title: Romanian Champion
Trainer: Ciprian Sora
Association: Ciprian Sora Gym
Record: 32 - 5 - 0
Weight: 63kg
Height: 169cm
Birth Date: 06.10.1989
Age: 23

------------------------------------------------------------------------------------
3) Name: Bogdan Stanciu
Alias: -
Country: Romania
Title: Romanian Champion,
Trainer: Mihai Adrian
Association: Kudokai Atlassib
Record: 19 - 5 - 0
Weight: 75kg
Height: 182cm
Birth Date: 07.02.1988
Age: 21

vs

4) Name: Kevin Heselink
Alias: -
Country: Netherlands
Title: -
Trainer: Redouan El Assrouti
Association: Haarlem Gym
Record: 19 - 3 - 1
Weight: 75kg
Height: 184cm
Birth Date: 14.03.1987
Age: 26

------------------------------------------------------------------------------------
5) Name: Alexandru Popescu
Alias: Wofman
Country: Romania
Title: WKF European Champion
Trainer: Florin Mina
Association: Tai Shin Do Gym
Record: 27 - 4 - 0
Weight: 70kg
Height: 175cm
Birth Date: 18.03.1989
Age: 24

Vs

6) Name: Cedric Manhoef
Alias: Baas
Country: Suriname
Title: -
Trainer: Melvin Manhoef
Association: -
Record: 30 - 1 - 0
Weight: 71kg
Height: 176cm
Birth Date: 19.04.1993
Age: -
------------------------------------------------------------------------------------

7) Name: Miodrag Olar
Alias: -
Country: Romania
Title: -
Trainer: Nagy Arnold
Association: Metalbox
Record: -
Weight: -
Height: -
Birth Date: 16.05.1988
Age: 25

vs

8) Name: Alexandros Chatzichronoglou
Alias: The Professor
Country: Greece
Title: WKU Balkan Champion / Greek Champion
Trainer: Nikos Askitis
Association: -
Record: 32 - 0 - 0
Weight: 81kg
Height: 184cm
Birth Date: 01.01.1986
Age: 27
------------------------------------------------------------------------------------

9) Name: Harun Kina
Alias: -
Country: Turkey
Title: -
Trainer: Yucel Fidan
Association: Fidan Gym
Record: 5 - 1 - 0
Weight: 71kg
Height: 170cm
Birth Date: 06.03.1982
Age: 31

vs

10) Name: Mike Zambidis
Alias: Iron Mike
Country: Greece
Title: World Champion
Trainer: Kru Mario Barbatsas
Association: Zambidis Club
Record: 152 - 21 - 0
Weight: 71kg
Height: 167cm
Birth Date: 15.07.1980
Age: 33

FULLSCREEN
Galerie Foto
  • /

Alashkert - FCSB, in turul 2 al UEFA Europa League, se vede joia viitoare, de la 20:00, IN DIRECT la ProTV

Filmul zilei în care Dăncilă a devenit candidatul PSD. Premierul s-a plâns de Dragnea
BRAT