KO-ul serii! Ciprian Spetcu si-a pulverizat adversarul: VIDEO Mike Zambidis l-a invins in main event pe Harun Kina

Sambata 31 August 2013, 19:30

► Mai sunt 5 minute si incepe meciul cu Ungaria! Intra AICI si hai in vestiarul nationalei sa vorbesti cu jucatorii! Ce le spui?

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Meciul 5: Mike Zambid l-a invins pe Harun Kina

UPDATE: Urmeaza main eventul acestei gale. Meciul dintre Harun Kina si Mike Zambidis

Meciul 4: Miodrag Olar l-a invins la puncte pe grecul Alexandros Chatzichronoglou

UDPATE
: Urmeaza meciul dintre Miodrag Olar si Alexandros Chatzichronoglou. Grecul loveste mai mult insa Olar tine foarte bine garda.

Meciul 3: Cedric Manhoef castiga la puncte in fata lui Alexandru Popescu

UPDATE: Urmeaza meciul Alexandru Popescu - Cedric Manhoef. O prima repriza destul de echilibrata intre cei doi luptatori. Popescu a fost pus la podea in runda a doua dupa o lovitura puternica de genunchi a lui Manhoef.

Meciul 2: Victorie unanima a lui Bogdan Stanciu impotriva lui Kevis Heseling

UPDATE: Doua reprize foarte bune facute de Bogdan Stanciu in fata olandezului Kevin Heselink. Acesta este in spate la puncte in repriza a treia.

Meciul 1: Florin Abrudan a fost facut TKO de Ciprian Spetcu in runda a doua! Meciul a fost dominat in totalitate de Spetcu, care l-a naucit pe adversar cu low kick-uri in prima repriza. In a doua repriza adversarul sau a fost numarat si nu s-a mai putut ridica de jos.

UPDATE: Primul meci dintre Florin Abrudan si Ciprian Petcu. Cei 10 gladiatori au urcat in ring in aplauzele publicului. Ramai pe www.sport.ro pentru update video

1) Name: Florin Abrudan