SOCUL cu Basel s-a lasat cu urmari la Steaua! Ce s-a intamplat in VESTIAR dupa egalarea din prelungiri! Gardos povesteste tot:

Liga Campionilor
Data publicarii: Vineri 08 Noiembrie 2013, 06:59
Data actualizarii: Vineri 08 Noiembrie 2013, 07:05

► Se vede RIO! Ia-ti numele de brazilian si poti castiga AICI tricoul HAGINHO 10!

Steaua a patit-o romaneste in Liga, dupa a condus mare parte din meciul cu Basel, insa a fost egalata in prelungiri. S-a terminat 1-1 cu Fc Basel, iar Gardos a povestit pe site-ul UEFA ce s-a intamplat in vestiar dupa meci.

"Antrenorul nu ne-a spus multe la final, in vestiar. Era foarte suparat din cauza golului pe care l-am primit intr-o maniera atat de stupida. Aveam posesia balonului si am fi putut trimite mingea in aut. Am fi castigat mai mult timp. Inca mai avem o sansa mica, dar o victorie ne-ar fi putut asigura locul doi si ar fi trebuit sa castigam cu Schalke acasa. Mergem mai departe si vom lupta pentru un succes cu ei. Suntem foarte dezamagiti pentru ca am primit gol in minutul 90 sau 92. Suntem foarte suparati. Chiar daca ei au avut o posesie mai buna decat a noastra, nu imi amintesc vreo o ocazie uriasa a lor. Ne-am creat cateva ocazii bune in prima repriza, iar in a doua am avut multe contraatacuri. Din pacate nu au avut succes. Basel nu a fost o echipă slaba, dar a fost mai putin amenintatoare decat noi", a spus Gardos.