ROMA - REAL MADRID | Una dintre cele mai mari ratari vazute in UEFA Champions League! Cum a scapat Real la aceasta faza: era mai greu sa ratezi

Marti 27 Noiembrie 2018, 22:47

Ratare uriasa in Roma - Real Madrid

Aboneaza-te la canalul nostru de YouTube si vezi cele mai tari clipuri video

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Turcul Under a ratat incredibil inainte de pauza. Fotbalistul celor de la AS Roma nu a profitat de greseala lui Carvajal. Spaniolul a incercat sa paseze cu calcaiul in apropierea careului, iar Zaniolo a pasat in centrul careului unde Under era liber.

Atacantul de la AS Roma a tras mult peste poarta din 5 metri. Se intra la pauza cu scorul de 0-0. Este a 2-a ocazie imensa ratata de Roma in aceasta partida.

Cele doua formatii sunt deja calificate inainte de acest meci dupa ce CSKA Moscova a pierdut cu Viktoria Plzen.