ROMA - REAL MADRID | Una dintre cele mai mari ratari vazute in UEFA Champions League! Cum a scapat Real la aceasta faza: era mai greu sa ratezi

Liga Campionilor ROMA - REAL | Dodel o baga in plasa! Ratare IREALA a lui Under de la Roma inainte de pauza meciului cu Real
Data publicarii: Marti 27 Noiembrie 2018, 22:47
Data actualizarii: Marti 27 Noiembrie 2018, 22:55

Ratare uriasa in Roma - Real Madrid

Turcul Under a ratat incredibil inainte de pauza. Fotbalistul celor de la AS Roma nu a profitat de greseala lui Carvajal. Spaniolul a incercat sa paseze cu calcaiul in apropierea careului, iar Zaniolo a pasat in centrul careului unde Under era liber.

Atacantul de la AS Roma a tras mult peste poarta din 5 metri. Se intra la pauza cu scorul de 0-0. Este a 2-a ocazie imensa ratata de Roma in aceasta partida.

• ROMA - REAL | Dodel o baga in plasa! Ratare IREALA a lui Under de la Roma inainte de pauza meciului cu Real

Cele doua formatii sunt deja calificate inainte de acest meci dupa ce CSKA Moscova a pierdut cu Viktoria Plzen.