Reactia incredibila a lui Thiago Silva, la golul marcat in prelungiri de PSG! A inceput sa ia la bataie aerul in jurul sau :))

Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 03 Aprilie 2014, 16:45
Data actualizarii: Joi 03 Aprilie 2014, 16:54

►Porto - Sevilla, ora 22:00 in direct la Sport.ro si Voyo! Cu DRAG de pe Dragao. Semnat FOTBAL!

PSG a avut o seara frumoasa in fata lui Chelsea, insa francezii au avut emotii pana pe final, cand au reusit sa marcheze golul de 3-1 si sa ia o optiune buna la calificare.

Englezii lui Mourinho erau favoriti la calificare la scorul de 1-2, avand nevoie doar de un gol pentru a merge in semifinale. "Vinovatul" a fost Thiago Silva, cel care a facut un penalty la scorul de 1-0 pentru PSG, la o faza banala in careu.

Brazilianul a fost cel mai bucuros de golul marcat in prelungiri de Pastore, celebrand de unul singur, aproape de mijlocul terenului, loving de mai multe ori cu pumnul in aer!