POZA ANULUI in Liga! Nebunia de meci Dinamo 1-7 Lyon este suspecta de blat! SEMNUL facut de un croat dupa golul 5 al francezilor! SUPER FOTO

Liga Campionilor
Data publicarii: Joi 08 Decembrie 2011, 08:56
Data actualizarii: Joi 08 Decembrie 2011, 09:03

Dinamo Zagreb 1-7 Lyon / Francezii au marcat de 7 ori in 31 de minute pentru o calificare incredibila!

Lyon trebuia sa recupereze 7 goluri pentru a se califica mai departe in Champions League.

Surpinzator sau nu, francezii au batut la 6 goluri in Croatia, la Dinamo Zagreb acasa, marcand toate golurile intr-un interval de 31 de minute!!!

Antrenorul Ajaxului, Frank de Boer, a declarat la conferinta de presa de dupa meci ca doreste ca FIFA sa investigheze meciul din Croatia, mai ales dupa ce Domagoj Vida a fost surprins facandu-i cu ochiul si aratandu-i "OK" cu degetul lui Gomis de la Lyon, dupa golul 5 al francezilor!!!

Dinamo Zagreb 1 - 7 Lyon
Kovacic 40' / Gomis 45',48', 52', 70' Gonalons 47', Lopez 65', Briand 76'
Leko este eliminat pentru 2 galbene dupa doar 28 de minute. Croatii joaca in inferioritate