Mihai Stoica a urmărit finala Champions League dintre PSG și Inter Milano.
Mihai Stoica: ”Să te ia la mișto ăia de țin cu Milan e chiar prea mult!”
Fan înrăit al echipei pregătite de Simone Inzaghi, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, s-a arătat deranjat de ironiile rivalilor de la AC Milan și le-a răspuns rossonerilor cu aceeași monedă.
”OK, s-a jucat execrabil împotriva unei echipe fenomenale, condusă de un antrenor genial. Dar s-a jucat iar finala UCL. A doua oară în 3 ani!
OK, ai dat 7 Barcelonei și ai luat 5 de la PSG. Se întâmplă și pe la Roland Garros zilele astea.
OK, dar să te ia la mișto ăia de țin cu Milan e chiar prea mult. Băi roșiinegrilor, v-a bătut Bologna în finala Cupei, cu Fabbian și Odgaard, de zici că-s typo. Ciocu’ mic și guardare la tivù… nici din Premier League n-ajungi în UCL de pe locul 8”, a scris Mihai Stoica pe Facebook.