SHOW total in meciul INTERZIS in Liga I: Bistrita 2-2 Timisoara, un jucator a ajuns la spital, starul dorit de Gigi la Steaua a marcat!

Gloria Bistrita Poli Timisoara Liga 2 Seria 2
Data publicarii: Luni 12 Septembrie 2011, 18:47
Data actualizarii: Luni 12 Septembrie 2011, 20:55

Spectacol total in Liga a II-a la Gloria Bistrita - Poli Timisoara!

Feher a deschis scorul in minutul 21 pentru Bisitrita, Curtean a egalat in min 34, pentru ca Goga, jucatorul dorit la Steaua de MM si Becali sa marcheze pentru 2-1 in min 47.

Voinea a inscris golul 2 al Bistritei in min 53. Silvasan a incheiat meciul la spital, dupa ce a fost faultat dur de Mera in prima repriza.

Gloria Bistrita: Irimia - Nastase, Velcovici, Costache, Roman, Predescu, Feher, Marginean, Tudose, Anton, Silvasan

Poli Timisoara: Lepmets - Daruiala, Ilie, Mera, Sepsi - Scutaru, Poparadu - Goga, Tames, Curtean - Axente.
Rezerve: Kirev, Belu, Sava, Gorobsov, Patras, Ricketts, Zagrean.

Min 21. GOL BISTRITA! Feher inscrie cu un sut superb de la 20 de metri.
Min 34. GOL TIMISOARA! Curtean egaleaza.
Silvasan a fost dus la spital dupa ce a fost faultat dur de Mera la inceputul meciului