VIDEO Sportul 1-1 Petrolul! Fanii celor doua echipe s-au luat la bataie in tribune!

Data publicarii: Duminica 21 Martie 2010, 14:54
Data actualizarii: Duminica 21 Martie 2010, 21:26

Vezi aici rezultate si clasamente din Liga a II-a!

Sportul Studentesc a remizat, duminica, pe teren propriu, scor 1-1 (0-0), cu  Petrolul Ploiesti!

Golul echipei bucurestene a fost marcat de Curelea, in minutul 61. Petrolul Ploiesti a egalat, in minutul 82, prin Catarama. La meci au asistat Valeriu Argaseala si Mihai Stoica! Fanii celor doua echipe s-au razboit in tribune si le-au pus probleme fortelor de ordine!

Sportul Studentesc 1-1 Petrolul Ploiesti

Partida Cetate Suceava - Dunarea Giurgiu nu se va disputa, deoarece echipa gazda a fost desfiintata. In plus, meciul FCM Bacau - Steaua II Bucuresti nu s-a jucat, deorece grupare gazda nu s-a prezentat pentru acest joc.

Clasament: 1. Victoria Branesti - 39 de puncte (19 jocuri), 2. Sportul Studentesc - 37 de puncte (19 jocuri), 3. Farul Constanta - 35 de puncte (19 jocuri).

Universitatea Cluj - FC Bihor 1-2

Partidele Drobeta Turnu Severin - Dacia Mioveni si UTA Arad - CFR Timisoara nu se vor disputa, deoarece echipele Drobeta Turnu Severin si CFR Timisoara s-au retras din campionat. In plus, jocul Jiul Petrosani - Fortuna Covaci nu se va disputa, din cauza faptului ca formatia din Petrosani nu a fost programata in aceasta etapa.