S-au speriat de ploaie sau de coronavirus? RECORD NEGATIV de spectatori in Stefan cel Mare! Cati oameni s-au aflat in tribune
Superliga
Marius Șumudică, viral în Turcia! Cum a reacționat după ce Gaziantep a marcat în poarta lui Galatasaray
Dinamo a primit vizita Clinceniului in prima etapa din play-out.
Atmosfera mohorata pe arena din Stefan cel Mare, unde stewarzii au purtat masti chirugicale de teama coronavirusului. Ploaia se pare ca a fost un factor hotarator pentru fanii dinamovisti, care nu s-au inghesuit sa-si incurajeze favoritii in numar mare, asa cum au facut-o la derby-ul cu FCSB.
Oficial, in tribune au fost prezenti doar 620 de fani, un record negativ al acestui sezon pentru dinamovisti. Si la meciul FCSB-ului cu Clinceni a fost pustiu in tribune: numai 500 de spectatori au urmarit partida.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News