Steaua 3-0 Litex! Joaca Steaua zici ca-i Barcelona! Foto HORROR de la un fan socat la meci si toate fazele VIDEO AICI:

Superliga
Data publicarii: Duminica 15 Iulie 2012, 21:59
Data actualizarii: Duminica 15 Iulie 2012, 23:27

Vezi toate fazele VIDEO din Steaua 3-0 Litex! Meciul poate fi revazut integral luni pe voyo.ro!

Echipa de start a Stelei:

Stanca - Dumitras, Gardos, Chiriches, Latovlevici - Pinitilii, Bourceanu (cpt)- Chipciu, Rusescu, Tanase - Rocha

Rezerve: Tatarusanu, Filip, Mihai Costea, Daniel Georgievski, Martinovic, Lupu, Puscas, Nastasie, Iulian Rosu, Florin Costea, Balan, Nikolic

MECIUL E AICI FAZA CU FAZA | COMENTEAZA CU NOI:

Se termina nebunia, in aplauzele celor peste 10.000 de fani prezenti la meci! Il asteptam pe Gigi!

76' Popov primeste al doilea galben si este eliminat

**** Se striga numele lui Mihai Nesu

66' Mihai Costea scapa si inscrie pe langa portar!

63' Mihai Costea faulteaza de pomana. Vede galben pentru o intrare pe cat de dura, pe atat de stupida. Revenim cu VIDEO si aici

62' Si iar Florin Costea. Incredibil! Revenim cu VIDEO sa vedeti si voi ratari! :)

56' Florin Costea e prezent in atac. Si-a incercat din nou sutul, dar a retinut Pirgov

52' Florin Costea trimite pe langa poarta!

46' Balan, Martinovic, Lupu, Nikolici, Fl. Costea, Mihai Costea, Georgievski si Filip au intrat dupa pauza

*** Steaua lui Reghe arata bine, dar Ghencea e sub orice critica! Un fan tocmai ne-a trimis o poza de pe stadion. facuta in urma cu cateva minute:

46' Rateaza Rocha incredibil! Din nou! Spiritul Tatu e vesnic viu la Steaua :)

44' Chipciu scapa singur cu Pirgov, il dribleaza cu sange rau pe bulgar si face 2-0!

*** Fanii Stelei scandeaza TSKA, TSKA!

36' GOOOOOOL Steaua! Bourceanu executa cornerul perfect si Dumitras deschide scorul cu o lovitura de cap din 6 metri

36' Tanase primeste o centrare de la Latovlevici, suteaza din unghi, salveaza Pirgov

32' Tanase trimite de la 20 de metri, retine bulgarul

25' Stanca n-are probleme la un sut de la distanta

23' Rocha rateaza ocazia meciului! Lato ii trimite perfect lui Tanase pe partea stanga, Tanase il gaseste pe Rocha, care din careu, preia excelent, dar mingea e retinuta de portarul bulgar

15' Tanase centreaza in fata portii, Rocha nu ajunge la minge

10' Kolev trage putin pe langa poarta lui Stanca

*** Stelistii au intrat pe teren pe melodia "Protectors of the Earth" a trupei Two steps from Hell. Chiar MM anuntase ca Steaua isi cauta melodie pentru sarbatorit goluri. Ce ziceti de asta?

9' Galben Bourceanu

5' Dumitras are prima ocazie meciului, trimite tare de la 18 metri, dar in bratele portarului bulgar

20:46 Aproape 10.000 de fani in tribune!

Reghe nu l-a ascultat pe Gigi si l-a preferat pe Rusescu titular in fata lui Tibi Balan. Nici in poarta nu e jucatorul pe care Gigi spera sa obtina bani dintr-un eventual transfer, Ciprian Tatarusanu.

19:25 Stoichita il ia la misto pe antrenorul Stelei "Sper ca Reghecampf sa nu fie deranjat ca merg pe stadion. O sa stau undeva sus, in tribune!" :)

19:20 Steaua isi va prezenta diseara noul echipament de joc pentru deplasare, care este albastru. Orgfanizatorii se asteapta la 15.000 de oameni in tribune.

18:30 Laurentiu Reghecampf joaca primul meci in fata fanilor diseara. Antrenorul are deja o dilema pe care incearca s-o rezolve in amicalul cu bulgarii. Gigi Becali nu il place sub nicio forma pe Rusescu si ar vrea ca Tibi Balan sa fie numarul 10 al Stelei in acest sezon, daca tot n-a ajuns Wesley. Raul se bucura de sprijinul galeriei. A salvat-o pe Steaua campionatul trecut in suficiente meciuri incat fanii sa-l "tina" in primul 11.

Cine ar trebui sa fie numarul 10 la Steaua?