SOC LA STEAUA! Becali a amenintat ca PLEACA daca nu ia campionatul! Ce l-a calmat si cine sunt cei trei jucatori care i-au placut dupa Steaua 1-0 Chiajna:

Superliga
Data publicarii: Luni 23 Iulie 2012, 23:35
Data actualizarii: Marti 24 Iulie 2012, 00:24

Reactie incredibila a lui Gigi Becali dupa Steaua 1-0 Chiajna!

Reactia lui Reghecampf dupa Steaua 1-0 Chiajna: "Trebuie sa mai lucram cu unii jucatori!" De ce l-a schimbat pe Florin Costea la pauza:

---------------

Gigi s-a suparat pe Rocha! Ce a spus despre brazilian si care este atacantul IDEAL pentru Steaua:

Ilie Stan a fost aplaudat de 15.000 de stelisti in Ghencea! Ce mesaj are pentru ultrasii Stelei:

Gigi Becali: "Ma asteptam sa fie un meci mai usor dar nu am intrat bine in joc! Nu am dominat din prima, am controlat tot jocul de la cap la coada dar ma asteptam la altceva. Florin a pierdut foarte multe mingii dar asta este.

Robert Dumitru este unul dintre cei mai buni arbitri pe care i-am laudat intotdeauna. Am castigat si nu e bine sa zici de arbitri, dar cand ai 2 penaltyuri, la Nikolici si Tanase, si cand Cretu trebuia sa ia al doilea galben la intrarea asupra lui Balan, ma deranjeaza. Nu se poate sa greseasca asa! Daca Rocha era marcator castigam cu 4-5 la zero! Noi nu avem atacanti. Nikolici mi-a placut, asta e posibil sa fie atacantul pe care il doream si pe care il tot tinem asa, de atata vreme rezerva!

A fost mare diferenta intre Rocha si Nikolici! Eu nu ma bag la echipa, doar imi dau cu parerea! Tibi Balan si Chipciu mi-au placut foarte mult, si-au dat viata pe teren! Daca noi ne chinuim cu Chiajna, o sa ma duc dupa Borcea. Jucati, ba, fotbal, sa bat 4-0 pe Chiajna, ca bag milioane in echipa asta.", a declarat Becali la Digi.

"Daca nu iau campionatul asta ma las de fotbal, pentru ce atata ....! La revedere!", a spus Becali.

Patronul Stelei a revenit asupra declaratiei, dupa cateva minute in care s-a calmat: "Eram suparat, nu ma retrag de la Steaua! Poate doar cand ajung la Sfantul Ilie, atunci sa ma retrag de la Steaua. Eu am zis asa sa ma calmez, asta e!"

Vezi toate fazele din Steaua 1-0 Chiajna aici!