RAPIDUL A GASIT SOLUTIA PENTRU A OBLIGA STEAUA SA REJOACE MECIUL!

Data publicarii: Sambata 22 Martie 2008, 19:51
Data actualizarii: Sambata 22 Martie 2008, 19:51
BRICHETA LUI DUMNEZEU SE POATE REJUCA!

Proba lui Copos a fost descoperita! Prosport.ro scrie ca un derby al Spaniei, care a avut parte de un scenariu asemanator cu cel din Giulesti, s-a continuat din minutul in care a fost oprit.

Acum doi ani, partida din Cupa dintre Valencia si Deportivo a fost intrerupta in minutul 44, dupa ce un asistent a fost lovit in cap cu un obiect. Arbitrul a oprit meciul de pe Mestalla, la scorul de 1-0 pentru Valencia.. scrie Prosport.ro! Deportivo n-a reusit sa convinga comisia sa ii acorde victoria la masa verde - dupa judecarea cazului, Valencia a castigat, iar meciul s-a continuat dupa doua saptamani din minutul in care fusese oprit de arbitru! Rapidul spera sa obtina acelasi deznodamanat, dupa judecata de miercuri!