"Noul" Alibec a ramas la fel! Atacantul Stelei a CEDAT dupa 41 de minute! Ce s-a intamplat in amicalul cu Olimpik. VIDEO

Joi 18 Ianuarie 2018, 14:58

Denis Alibec a fost titular in primul amical al Stelei din aceasta iarna, cu Olimpik Donetsk!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Alibec a fost titular alaturi de Gnohere si Dennis Man, iar Dica vrea sa isi formeze un trio letal in atacul ros-albastrilor.

Dennis Man este cel care a deschis scorul, dupa o combinatie superba intre Gnohere si Alibec.

Alibec a renuntat la ideea unui transfer si le-a promis lui Dica si Becali ca vor vedea o alta fata a lui in retur.

Varful a fost insa destul de nervos pentru un meci amical, iar in minutul 41 a fost avertizat de arbitru pentru proteste la o faza la care a cerut penalty.

Alibec se enervase si la o alta faza, cand a fost bruscat de un adversar.