NEBUNIE de gol in ultimul meci al Stelei! Au dat gol direct din corner! Cum a marcat Adrian Ilie

Autor: Sport.ro
Miercuri 20 Februarie 2019, 11:06

Stelistii au dat un super gol in ultimul meci jucat in Turcia.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

CSA a intalnit echipa U21 a lui Yenisey Krasnoiarsk. S-a terminat 1-1. Golul echipei lui Lacatus a fost marcat in minutul 62, de pustiul Adrian Ilie. Fotbalistul de 19 ani a marcat direct din corner, cu o executie fantastica. Stelistii au dominat, dar au ratat mai multe ocazii si au trebuit sa se multumeasca doar cu un egal. Predescu a fost in centrul atentiei: a irosit 3 sanse de gol, in timp ce Florin Rasdan n-a putut sa-l bata pe portarul advers in situatie 1 contra 1.

Meciurile CSA Steaua in Antalya:

CSA Steaua - Tom Tomsk (Rusia, liga 2)  1-0 (Adrian Vilcea)
CSA Steaua - Cekmekoy (Turcia, liga 3) 1-1 (întrerupt în minutul 68 / gol Alexandru Margarit)
CSA Steaua - FK Baltika Kaliningrad (Rusia, liga 2) 0-7
CSA Steaua - TJ Kovo Belusa (Slovacia, liga 3)  1-0  (Alin Predescu)
CSA Steaua - Yenisey Krasnodarsk U21 1-1  (Adrian Ilie)

In ultimul meci al cantonamentului, Steaua va intalni maine o echipa din Georgia.