NEBUNIE de gol in ultimul meci al Stelei! Au dat gol direct din corner! Cum a marcat Adrian Ilie

Adrian Ilie Steaua Superliga
Data publicarii: Miercuri 20 Februarie 2019, 11:06
Data actualizarii: Miercuri 20 Februarie 2019, 11:09

Stelistii au dat un super gol in ultimul meci jucat in Turcia.

CSA a intalnit echipa U21 a lui Yenisey Krasnoiarsk. S-a terminat 1-1. Golul echipei lui Lacatus a fost marcat in minutul 62, de pustiul Adrian Ilie. Fotbalistul de 19 ani a marcat direct din corner, cu o executie fantastica. Stelistii au dominat, dar au ratat mai multe ocazii si au trebuit sa se multumeasca doar cu un egal. Predescu a fost in centrul atentiei: a irosit 3 sanse de gol, in timp ce Florin Rasdan n-a putut sa-l bata pe portarul advers in situatie 1 contra 1.

Meciurile CSA Steaua in Antalya:

CSA Steaua - Tom Tomsk (Rusia, liga 2)  1-0 (Adrian Vilcea)
CSA Steaua - Cekmekoy (Turcia, liga 3) 1-1 (întrerupt în minutul 68 / gol Alexandru Margarit)
CSA Steaua - FK Baltika Kaliningrad (Rusia, liga 2) 0-7
CSA Steaua - TJ Kovo Belusa (Slovacia, liga 3)  1-0  (Alin Predescu)
CSA Steaua - Yenisey Krasnodarsk U21 1-1  (Adrian Ilie)

In ultimul meci al cantonamentului, Steaua va intalni maine o echipa din Georgia.