Men in BLACK! Stelistii au facut sedinta foto oficiala pentru noul sezon! FOTO

Men in BLACK! Stelistii au facut sedinta foto oficiala pentru noul sezon! FOTO Superliga Men in BLACK! Stelistii au facut sedinta foto oficiala pentru noul sezon! FOTO

Noua echipa a Stelei si staff-ul tehnic si administrativ au participat luni la sedinta foto oficiala a acestui sezon. 

Campionii Romaniei au participat luni dupa-amiaza la sedinta foto oficiala din acest sezon.

"Jucatorii si membrii staff-ului tehnic, medical si administrativ s-au fotografiat in ambele echipamente din acest sezon, precum si in tinuta oficiala", anunta pagina de Facebook a Stelei. 

Imaginile vor fi folosite pentru materiale promotionale si site-ul oficial, care a ramas in urma cu schimbarile din Ghencea. 

 

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!